Продавець ІГЛ ФАРМ розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
759 відгуків
Встигни придбати за акційною ціноюХот скидки
ТОВАРИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
+380 (67) 148-88-99
+380 (48) 783-01-99
+380 (99) 541-63-07

Способи утилізації популярних медичних витратних матеріалів

Способи утилізації популярних медичних витратних матеріалів

Медичні відходи потребують особливого підходу при утилізації, так як часто на них знаходяться хвороботворні організми. Скарифікатор купити сьогодні зовсім не складно, а от щоб позбутися від використаного безпечно, потрібно дотримуватися цілого ряду норм і правил. Якщо раніше медичні відходи просто спалювали у звичайних печах, то сьогодні для їх безпечного знищення створено спеціальне обладнання. З його допомогою може бути знищена як використана система для переливання крові, так і звичайні бинти і вата.

 Пробірка для забору крові: способи утилізації

Необхідність утилізації медичного сміття особливими способами пов'язана з необхідністю захистити людей від захворювань або навіть цілих епідемій. Проста пробірка для забору крові можемо стати причиною масового поширення смертельної недуги. Тому, діючи у відповідності з інструкціями по утилізації матеріалів, працівники медичних установ своєчасно знищують патогенні мікроорганізми і не дають захворювань покинути стіни лікарень, клінік. Обладнання, призначене для утилізації різних медичних предметів, таких як канюля внутрішньовенна, влаштовані таким чином, щоб мінімізувати контакт працівників з небезпечними відходами.

В наші дні практикується два методу утилізації медичних витратних матеріалів та інших небезпечних відходів:

  1. Спалювання в спеціальних печах при високій температурі. Отриману в результаті золу збирають у ємності і вивозять для захоронення на сміттєві полігони.
  2. Дезінфекція з подальшим захороненням продезенфицированного медичного сміття на сміттєвому полігоні.

Як ми бачимо, джгут медичний купити набагато простіше, ніж від нього позбавитися після використання.

Види установок для утилізації

Одним з найбільш поширених видів обладнання для роботи з медичними відходами є печі-инсинераторы. Вони знищують як органічні, так і неорганічні відходи, впливаючи на них температурою 1500-1600 градусів. При такому нагріванні відбувається руйнування будь-яких біологічних структур, а такі предмети як медичний джгут перетворюються на золу.

Ще одне ефективне сучасне обладнання для знищення відходів – мікрохвильові системи знезараження. Вони створюють випромінювання з високою частотою, що дозволяє нагрівати поміщені в їх камеру предмети до температури кипіння води. Якщо ви вирішили купити джгут медичний, то повинні знати і про це спосіб утилізації. Для роботи більшості мікрохвильових систем необхідно лише підключити їх до побутової мережі живлення. Ця апаратура безпечна для людини, так як її робочий об'єм надійно екранований. Найсучасніші пристрої не тільки знезаражують вінілові рукавички, купити які ви можете в спеціалізованому магазині, але і маркувати відходи. Вбудований принтер друкує етикетку з вказаними на ній часом обробки, датою та інформацією про медичному закладі. Ця Наклейка кріпиться на контейнер зі сміттям перед відправкою на полігон.

В медицинских учреждениях всегда присутствует объемный мусор, занимающий много места. Для работы с ним используются прессы-деструкторы. Это оборудование для уплотнения отходов методом сжатия под большим давлением. Обычно спрессовывают отходы прямо в пластиковых мешках, чтобы избежать контакта с использованными расходниками. Большинство таких устройств подключаются к канализации, что позволяет при прессовании избавляться от жидких отходов. Прессы – это предельно простые устройства, обращение с которыми требует лишь соблюдения техники безопасности и не подразумевает наличия специальных навыков и знаний.

Кроме перечисленных видов оборудования для утилизации медицинских расходников и прочих опасных отходов, существуют другие аппараты. В больницах, лабораториях часто можно встретить устройства для автоклавирования с системой предварительного измельчения мусора. Кроме этого, популярны способы дезинфекции отходов при помощи разных видов излучений, например, ультрафиолетового или ионизирующего. Реже применяют технику, воздействующую на расходники при помощи нагретого до определенной температуры воздуха или химических веществ.

Несмотря на обилие методик, широкий выбор специальной техники на рынке медицинского оборудования, у нас в стране наиболее популярен метод инсенирации. Он гарантирует полное уничтожение любых микроорганизмов и дает возможность получить компактные отходы для последующего захоронения. Эта несложная технология подходит даже для уничтожения больших объемов отходов медицинского происхождения. Из недостатков этого метода можно упомянуть то, что при его использовании в атмосферу выделяются продукты горения. Из-за этого во многих странах от технологии сжигания в печах уже отказались и перешли на обеззараживание в СВЧ-аппаратах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner