Продавець ІГЛ ФАРМ розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
737 відгуків
Встигни придбати за акційною ціноюХот скидки
ТОВАРИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
+380 (67) 148-88-99
+380 (48) 783-01-99
+380 (99) 541-63-07

За що відповідають кольору кришок вакуумних пробірок для забору крові?

За що відповідають кольору кришок вакуумних пробірок для забору крові?

Вакуумна пробірка для забору крові або вакутайнер – це пристрій одноразового використання, з допомогою якого можна швидко і безпечно взяти кров з вени пацієнта. Сучасні вироби всередині мають реагент для виконання тих чи інших аналізів. Кількість реагенту відповідає строгому дозуванні. Виробники пропонують купити пробірки для крові з якісного пластика, який перешкоджає газообміну.

З яких елементів складаються вакуумні пробірки для взяття крові

Більшість пробірок виготовляються з ПЕТ. Їх внутрішня поверхня покрита силіконом для зниження адгезії кров'яних клітин до поверхні стінок виробу). Завдяки тому, що всередині виробу вакуум, медпрацівник може легко набрати заданий обсяг біорідині (1,6-9 мл). Згідно з умовами аналітичних методик, можна замовити вироби з реагентами (натрій або літій гепарином, сухими кристалами кремнезему, цитратом натрію тощо). Наповнювач і внутрішня поверхню пробки стерилізують за допомогою гамма-випромінювання.

Вакуумними пробірками для взяття крові називають вироби не тільки для забору, але і для транспортування, зберігання венозної крові для виконання клінічних досліджень. В комплект таких приладдя входить:

 • пробірка вакуумна;
 • голка для венопункції;
 • голкотримач і пробірка;
 • кришечка.

Усередині пробірки – вакуум і певний реагент, який потрібен для отримання того чи іншого матеріалу, наприклад, плазми, цільної крові, сироватки.

Кришечка складається з пробки і пластикового корпусу. Він і захищає біоматеріал від проникнення повітря. Вакуумні пробірки для забору крові по квітам відрізняються, адже саме їх колір і вказує на призначення. На етикетці вакутайнера зазвичай є ще і додаткова інформація для дослідження.

Чому вакутайнер краще, ніж звичайна відкрита пробірка

Вакуумні пробірки для взяття крові мають чимало переваг перед звичайними відкритими, зокрема вони:

 1. Забезпечують абсолютну безпеку пацієнта завдяки стерильності і повної замкненості системи.
 2. Скорочують кількість преаналитических помилок за рахунок фіксованого обсягу забраної крові і наявності спеціальних добавок.
 3. Зводять до мінімуму можливість потрапляння биожидости на персонал або навколишні поверхні під час забору.
 4. Гарантують повну стерильність венопунции.
 5. Продовжують час зберігання біоматеріалу.
 6. Підходять для виконання різних лабораторних досліджень.
 7. Прості в ідентифікації (з цим допомагають різнокольорові кришечки).
 8. Дозволяють виконати процедуру максимально оперативно.
 9. Показують високу біосумісність з кров'ю, продовжують час згортання.
 10. Істотно спрощують роботу медичного персоналу.

Вакуумні пробірки для забору крові за кольорами

Пробірки для забору крові кольору дозволяють легко визначити, для якого саме дослідження призначений виріб. Для цього немає необхідності відкривати посудину і перевіряти вміст. Варто тільки поглянути на колір кришечки і зіставити його з загальноприйнятими нормами.

 1. Червона пробірка для крові всередині заповнена активатором згортання. Дозволяє отримати такий біоматеріал як сироватка крові. Її використовують у багатьох біологічних і серологічних дослідженнях. У деяких випадках виробники можуть замінити червоний колір на коричневий. Пробірка з червоною кришкою купити виникає необхідність, якщо потрібно скоротити період згортання без впливу на результат.
 2. Зелена кришечка. Вона вказує на те, що виріб призначений для виконання аналізу плазми. Усередині судини – сіль гепарину для інгібування коагуляції. Також посудини з зеленою кришечкою незамінні під час досліджень біорідинами на газовий і електролітний склад.
 3. Вакуумна пробіркиа жовта кришка заповнена активатором згортання і розділюючим гелем в кількості, необхідній для досліджень. Коли такий посудину потрапляє в центрифугу, то формується бар'єр, який розділяє формені елементи і сироватку. Це дозволяє отримати більший об'єм сироватки, ніж при використанні звичайних ємностей.
 4. Блакитний колір. Такі судини використовують для дослідження процесу коагуляції. Усередині пробірки – потужний антикоагулянт – розчин цитрату натрію (3,2% або 3,8%).
 5. Вакуумные пробирки с фиолетовой крышкой применяются для гематологических исследований. Специальное вещество внутри останавливает свертывание и связывание ионов кальция. Такой эффект удается заполучить на 6-10 часов. Результатом является сохранение клеточных и внеклеточных элементов крови.
 6. Розовый цвет. Данный тип изделий был разработан для быстрого определения группы крови и выполнения перекрестных проб переливания. Могут производится с наполнителем и без него. Сосуды с розовой крышечкой незаменимы при многочисленных переливаниях крови.
 7. Черный. Пробирки заполнены буферным раствором цитрата натрия. Такое содержимое помогает исследовать скорость оседания эритроцитов.
 8. Серый. Внутри пробирки – оксалат калия и фторид натрия. Эти вещества останавливают преобразование молекул глюкозы в лактат и пируват. Соответственно, пробирки с серой крышечкой используют для определения уровня глюкозы.
 9. Синий. Такие сосуды применяют для исследования микроэлементов крови.
 10. Оранжевый. Наполнителем здесь служит тромбин. Его используют в экстренной медицине для анализа сыворотки крови.

Где купить пробирки для крови

В интернет-магазине товаров медицинского назначения Игл Фарм на пробирка для венозной крови цена всегда самая доступная. Делая здесь покупки оптом, вы всегда можете существенно сэкономить бюджет без ущерба для качества товара. При необходимости менеджеры интернет-магазина всегда помогут вам с выбором товара и с оформлением заказа.

На сайте Игл Фарм можно заказать доставку товара курьером по указанному адресу или популярными курьерскими службами. Также клиенту предоставляется возможность выбрать удобный для него способ оплаты: по реквизитам, пром-оплата или наложенный платеж. У вас остались вопросы? Менеджеры Игл Фарм всегда готовы ответить на них.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner