Продавець ІГЛ ФАРМ розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
759 відгуків
Встигни придбати за акційною ціноюХот скидки
ТОВАРИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
+380 (67) 148-88-99
+380 (48) 783-01-99
+380 (99) 541-63-07

Вакуумні системи для забору та транспортування крові

Вакуумні системи для забору та транспортування крові

Перед початком лікування пацієнту зазвичай призначають різні аналізи, найпопулярніший -аналіз крові. Для його виконання необхідні вакуумні пробірки, системи забору крові. Великий асортимент такого товару представлений в інтернет-магазині Голок-Фарм. Тут ви зможете також шприци, пробірки, джгут медичний придбати за оптовою ціною. Інтернет-магазин приймає заявки великим і дрібним оптом з доставкою по всій Україні.

Які переваги мають вакуумні системи для забору крові

Найчастіше медичні працівники використовують вакуумні системи для забору крові для різних дій з кров'ю пацієнта. Такі пристосування набагато ефективніше в роботі з біологічними рідинами, ніж простий шприц. Вакуумна система для забору крові має багато переваг у використанні:

 • Повна безпека процедури як для медичного працівника, так і для пацієнта. Лаборант не контактує з біологічними рідинами.
 • Всі системи – повністю герметичні, взята у пацієнта кров не згортається і не втрачає елементи свого складу, оскільки не контактує з навколишнім середовищем. Це гарантує повну достовірність отриманого результату аналізу.
 • Системи дозволяють підтримувати баланс біологічної рідини, реагентів.
 • Вакуумні системи забору крові прості у використанні – забір крові з ними відбувається набагато швидше, ніж зі шприцом.
 • Підходить для використання в тих випадках, коли пацієнту необхідно взяти кров для декількох аналізів. При цьому робити кілька проколів робити не потрібно.
 • Продукція виготовлена з матеріалу, який неможливо розбити, а це гарантує повну безпеку зберігання, перевезення отриманого біоматеріалу.

Вакуумні системи для забору крові коштують недорого. Інтернет-магазин Голок-Фарм – це ваша можливість комплексно вирішити питання забезпечення будь-якого медичного закладу всім необхідним для маніпуляцій з біологічними рідинами.

Пробірки Аyset

Вакуумні пробірки для забору крові по квітам Аyset – це один з найбільш широкоиспользуемых витратних матеріалів у медичних лабораторіях. Вони підходять для взяття, перевезення, зберігання біоматеріалів: цільної крові, плазми, сироватки. Пробірки Аyset - одноразового використання з сучасного міцного пластику, повністю стерильні. В асортименті є спеціальні добавки, необхідні при виконанні аналізів.

Ковпачки в пробірках позначені різними кольорами. Вони вибираються з урахуванням міжнародних стандартів:

 • Червоний ковпачок – такі пробірки використовують для дослідження сироватки крові.
 • Жовтий – пробірка з розділювальним гелем і речовиною для активації згортання, використовуються для отримання сироватки в центрифузі.
 • Фіолетовий – пробірка з вмістом гематологічного аналізу.
 • Зелений ковпачок – пробірка з матеріалом для аналізу плазми.
 • Сірий ковпачок – в пробірці міститься речовин для визначення глюкози в складі плазми, вміст дозволяє надовго зберегти взятий біоматеріал.
 • Світло синій ковпачок – пробірка для коагуляційних досліджень.
 • Пробірки з рожевим ковпачком використовують, коли необхідно визначити групи крові, також для перехресних проб при переливанні крові. Бувають двох видів: з наповнювачем або без.
 • Чорний ковпачок – обстеження осідання еритроцитів.

Системи забору крові Лінд Вак

Пробірки Лінд Вак від естонського виробника прості, дуже ефективні в експлуатації. Використовуються при взяття біологічного матеріалу, його аналізу, транспортування, зберігання. Широке застосування такі вироби знайшли в серологии, біохімії, імунології.

Лінд Вак пропонує пробірки для:

 • аналізу сироватки крові з прискорювачем згортання крові;
 • запобігання згортання крові за рахунок блокування іонів кальцію;
 • одержання плазми – з гепарином;
 • системи гемостазу – з цитратом натрію;
 • отримання бар'єру між сироваткою і клітинними компонентами – з гелем та активатором згортання;
 • аналізу лактату, глюкози – зі стабілізатором глюкози.

Пробірки Vacuette

Нові австрійські пробірки Vacuette часто використовують в різних лабораторіях. Інноваційна кришка-клапан добре ізолює вміст пробірки в навколишньому середовищі. Конструкція клапана має на увазі можливість закривати і відкривати клапан, щоб додати биожидкость в пробірку. Клапан виготовляється з еластичної гуми. Колір кришки вибирається у відповідності з загальноприйнятими стандартами.

Вакутайнер для забору крові зменшує можливість спінювання біологічної рідини і розвитку гемолізу. Вакуумна середовище створює такі умови, у яких поршень ніяк не впливає на тромбоцити, лейкоцити і еритроцити. Оскільки пробірка вакуумна закривається дуже щільно, випаровування біорідині неможливо.

Пробірки Vacuette виготовляють з міцного скла або прозорого пластика. Для запобігання адгезії клітин крові внутрішня поверхня ємності обробляється силіконом. Для стерилізації використовується гамма-випромінювання.

Системи капілярного забору крові

Сучасні системи капілярного забору крові від іспанського виробника Aquise – це гарантія високої якості підготовки до виконання аналізів та повного захисту медичних працівників. Такі системи допомагають стандартизувати процес забору проби, гарантують стабільну сепарацію і стабілізацію проб. Також нові системи підходять щоб транспортувати, зберігати біорідині.

Пробірки для системи можуть мати різні наповнювачі:

 • роздільники гелю;
 • прискорювачі згортання крові;
 • антикоагулянти.

Наповнювачі створюють найкращі умови для взяття, аналізу та зберігання біологічних рідин. Система оснащена герметичною кришкою-клапаном. Вона добре захищає вміст пробірки від впливу навколишнього середовища. Колір ковпачків пробірок систем забору капілярної крові також вказує на їх призначення. Конструкція пробірки і ковпачка така, що дозволяє відкривати її і додавати биожидкость. Також внести пробу в колбу можна через шприц або катетер. Для зручності медичного персоналу на пробірках передбачена етикетка для маркування.

Голки-метелики

У Голок-Фарм можна також недорого катетер метелик купити з доставкою додому. Так називають один з найпростіших внутрішньовенних катетерів. Голки-метелики – стерильні одноразові вироби для короткострокового введення медичних препаратів і забору крові. Підходять для використання навіть на самих тонких венах і взяття аналізів у дітей. Голка двостороння може використовуватися для забору крові у дітей. Серед особливостей катетера метелика можна відзначити:

 • виготовлені з мед.стали, тому досить міцні;
 • відрізняються за кольорами та розмірами відповідно до міжнародної колірним кодуванням;
 • мають потрійну заточку для легкого введення з мінімальною травматизацією шкіри;
 • мають стійкий фіксатор у вигляді крил, які гарантують надійне і міцне кріплення;
 • пластикові прозорі трубки, які кріпляться до голок, добре витримують перегини.

Переглядайте каталог товарів інтернет-магазину Голок-Фарм і вибирайте необхідні вам позиції, які будуть доставлені в обумовлений час за потрібною вам адресою.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner