Rivera
рентгенівська установка для кабінетів загального профілю із середнім та великим потоком пацієнта.Рентгенівський комплекс Rivera на 2 робочі місця – сучасна рентгенівська установка для проведення рутинних діагностичних досліджень у приймальних відділеннях та рентген кабінетів загального профілю із середнім та великим потоком пацієнта.
У комплект входить пересувний моторизований штатив, стіл з декою, вертикальна стійка знімків. Висока якість зображення та контрастність поєднується з низьким іонізаційним навантаженням та високою просторовою роздільною здатністю.
Рентгенівський випромінювач розташований на пересувному штативі-колоні. Рух колони в горизонтальній площині здійснюється в діапазоні, що дозволяє вивести випромінювач за межі деки столу. Це дає можливість без проблем проводити рентгенографію грудної клітки та деякі види спеціалізованих ортопедичних досліджень на стійці знімків.
Конструкція колони передбачає поворот випромінювача на 90 градусів вертикальної осі для проведення латерального знімка. Пульт керування забезпечує налаштування основних параметрів випромінювача лише за кілька прийомів. Наявність простої системи позиціонування та зручного коліматора дозволяє швидко навести фокус на необхідну зону.
Сучасний стіл знімків гарантує швидке та зручне розташування пацієнта. Рентгенівська система може комплектуватися стол-штативів з фіксованою висотою та можливістю регулювання. Дека столу виготовлена з рентген прозорого матеріалу, який стійкий до дії хімічних та фізичних факторів. Вертикальна стійка знімків оснащена сучасним касетоутримувачем з растром. Додаткова зручність для позиціонування – ручки для пацієнта.
Рентгенівський комплекс Rivera пропонується в аналоговій та цифровій конфігурації.
- Потужність: 50 кВт
- Діапазон кВ: 40-150
- Діапазон мА: 10-630
- Фокусні плями: 0,6/1,2 мм
- Діапазон експозиції: 0,001-6 сек
- Діапазон мАС: 0,4-600
Основні | |
---|---|
Виробник | Primax |
Користувальницькі характеристики | |
Бренд | PrimaX |
Модель | Rivera |
Стан | Нове |
- Ціна: Ціну уточнюйте