Продавець ИГЛ ФАРМ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
285 відгуків
Встигни придбати за акційною ціноюХот скидки
ТОВАРИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380995416307
+380671488899
+380487830199
+380995416307

Модульний монітор С90

Модульний монітор С90

Ціну уточнюйте

Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн.

 • Під замовлення
 • Код: Модульный монитор С90
+380671488899
 • +380487830199
 • +380995416307
 • +380674633073
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
Модульний монітор С90
Модульний монітор С90
Ціну уточнюйте
Під замовлення
+380671488899
 • +380487830199
 • +380995416307
 • +380674633073
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Модульний монітор С90

Безперервний клінічний моніторинг для всіх областей.

Модульний багатофункціональний монітор C90 – це інтеграція в одне ціле всіх сучасних технологій по тривалому і безперервному моніторингу життєво важливих показників пацієнта. Всі технологічні модулі об'єднані єдине ціле на основі сучасного апаратного і програмного забезпечення.

Монітор пацієнта модульної архітектури С90 можливо використовувати на всіх етапах надання медичної допомоги: від першої невідкладної допомоги на вулиці до моніторування життєво важливих показників в умовах сучасної операційної.

Монітор пацієнта С90 при наданні першої медичної допомоги.

Моніторування при наданні першої медичної та амбулаторної допомоги і транспортування проводитися за допомогою модуля С60. Модуль - система С60 являє собою транспортний монітор пацієнта і може використовуватися в якості автономної одиниці при відповідній комплектації. При цьому система слотів дозволяє приєднувати С60 до монітора пацієнта С90 в якості модуля і працювати по системі «plug and play».

Монітор пацієнта С90 в операційній.

Монітор пацієнта С90 дає можливість здійснювати всі типи моніторингу стану пацієнта в операційній кімнаті. ЕКГ у 12 відведеннях і точність вимірювань дає можливість проводити точну діагностику та проводити більш щадне хірургічне втручання. А можливість створення єдиного комплексу з анестезіологічної станцією дозволяє більш точно контролювати час наркозу.

Монітор пацієнта С90 в реанімації.

Також велику роль багатофункціональний модульний монітор пацієнта відіграє в палатах інтенсивної терапії. Прилад точно і ясно відображає основні показники життєво важливих функцій, дозволяє лікарю контролювати стан пацієнта у будь-який час, видає звукові і світлові сигнали тривоги при патологічних станах. Приліжковий монітор С90 дозволяє ефективно контролювати весь процес одужання і відновлення в палатах інтенсивної терапії.

Монітор пацієнта С90 в загальних палатах.

Після стабілізації стану пацієнта і переведення його в загальну палату, апарат моделі С90 може виконувати функції приліжкові монітора. Дані отримані за допомогою транспортного модуля С60, показники, отримані в операційній палаті інтенсивної терапії, а також у реабілітаційному періоді, легко інтегруються в загально лікарняної мережі для подальшого спостереження.

Модульний монітор пацієнта С90 – провідні технології, першокласні технічні характеристики, сучасний дизайн, інноваційний матеріал, передові процеси складання.

 • LCD дисплей високого дозволу з діагоналлю 17 дюймів.
 • Подвійна система управління – за допомогою сенсорного екрану і клавіатури.
 • Вбудована літієва батарея на 4 години безперервної роботи.
 • Вбудований термальний принтер і можливість підключення зовнішнього принтера.
 • Позолочені модульні контактні пластини.
 • Автоматична передача даних через систему зв'язку.
 • Лита ручка корпусу для економії місця і зручності транспортування.
 • Триколірний рівень тривоги для відмінності технічних і фізичних причин тривоги.
 • Sd роз'єм для підключення додаткових модулів пам'яті.
 • USB порт дозволяє підключити додаткову клавіатуру, мишку, пристрої для апгрейда програмного забезпечення.
 • Широкий спектр додаткових портів для підключення зовнішніх пристроїв - монітора, зовнішнього плагіна, системи зв'язку та інше.

Модульний монітор пацієнта С90 – вершина модульної технології в медичних системах моніторингу.

 • Транспортний монітор С60 в якості багатофункціонального модуля монітора С90.
 • Модуль ЕКГ. Відображення електричної серцевої активності проходить по 12 каналах. При створенні модуля використовувалася технологія CardioTec, яка підвищує якість прийому сигналу і стійкість до перешкод в кілька разів. Точність вимірювання дозволяє провести діагностику в найкоротші терміни і почати адекватне лікування. Коефіцієнт придушення перешкод (CMRR) досягає 105 db, що робить можливим ЕКГ трендів виняткової якості.
 • Модуль вимірювання сатурації крові OxiMax. При вимірюванні рівня кисню використовується технологія OxiMax, яка займає провідні світові позиції в цій області. Додаткову точність у вимірюванні насичення крові киснем в діапазоні від 60 до 100% забезпечує патентована технологія LoSat. Спеціальна система тривог SatSeconds зменшує рівень тривог до мінімуму.
 • Модуль неивазивного вимірювання артеріального тиску (NIBP). Використання технології AcuTec за неінвазивному вимірювання АТ дозволяє досягати точність вимірювання, яка доступна тільки в медичному обладнанні преміум класу.
 • Модуль вимірювання інвазивного тиску. Використання технологій компаній Abbott/Medex дозволяють проводити ефективний моніторинг артеріального тиску, легеневого артеріального тиску, центрального венозного тиску, внутрішньочерепного тиску.
 • Модуль капнографии (CO2).Модуль вимірювання головного та бічного потоку СО2 був розроблений спільно з компанією Respironics (США). Невеликий розмір і габарити дають можливість використовувати його для реєстрації головного потоку у всіх пацієнтів – від немовлят до дорослих. Модуль проводить тестування і корекцію в автоматичному режимі.

  Для вимірювання рівня вуглекислого газу в бічному потоці використовується датчик L0FI0. Датчик цій моделі використовується без зневоднювального резервуара і дозволяє проводити довготривалий моніторинг рівня вуглекислого газу у немовлят, дітей і дорослих з самостійним диханням. Мінімальний реєстрований потік повітря становить менше 50 мл на хвилину.

 • Модуль аналізу інгаляційних анестетиків.Модуль-система для аналізу анестезіологічних газів, розроблений спільно зі шведською компанією Phasein, дозволяє моніторити 8 різних газів, які застосовуються в анестезіології. Система проводить автоматичну ідентифікацію типу газу за дуже короткий період, проводить вимірювання мінімальної альвеолярної концентрації і має тривалий термін експлуатації.

 • Модуль вимірювання концентрації кисню Вимірювання концентрації кисню проводиться за допомогою сенсора, який забезпечує точні показання, і контроль над рівнем повітряної суміші в інкубаторі.

 • Модуль реєстрації апное. Дозволяє реєструвати симптоми задухи і асфіксії у новонароджених різної етіології.
 • Модуль неінвазивного вимірювання кровотоку. Монітор пацієнта С90 оснащується блоком неивазивного вимірювання артеріального тиску, який працює за технологією BioZ, розробленої компанією Cardio Dynamics (США). Інноваційна технологія дозволяє більш точно і тривало проводити моніторинг рівня артеріального тиску при зменшенні витрат на витратні матеріали і спрощення процесу.

  Для роботи модуля прикріплюють одноразові датчики на шию і грудну клітку пацієнта. Через електроди передається невеликий електричний сигнал, який проходить через грудну клітку. Зміна індексу опору електричного сигналу відображається на екрані монітора у вигляді графіка гемодинаміки.

  Різниця в індексі опору електричного сигналу при зміні обсяг і відсотка кровоносного потоку аорті при кожному скороченні серця обчислюється за допомогою технології DISQ (digital impedance signal quantification). Отримані дані обробляються патентованим математичним алгоритмом ZMARC і виводить основні параметри центральної гемодинаміки: ударний об'єм (SV), серцевий викид (СВ), індекс системного судинного опору (SVRI) та інше.

 • Модуль для аналізу глибини наркозу. У тісній співпраці з компанії Aspect Medical Systems, технологія биспектрального индеска (BIS (Bispectral Index)) була адаптована до використання в моніторах С90. Ця технологія широко використовується у сучасній анестезіології для оцінки рівня наркозу і вимірювання рівня седації. Основі технології биспектрального индеска. BIS (Bispectral Index) лежить цифрова обробка електроенцефалограми, аналіз її амплітуди і ритму для правильного ведення наркозу і зменшення рівня пост операційних побічних ефектів.
 • Модуль інвазивного вимірювання показників гемодинаміки методом термоделюции.

  Монітор пацієнта С90 може бути оснащений модулем для інвазивного вимірювання основних показників гемодинаміки серця. Датчик модуля оснащений быстрореагирующим термостатом, який вимірює хвилинний серцевий викид, температуру крові, а також обчислює основні показники гемодинаміки.

  Измерения проводиться при помощи плавающего катетера, который вводится через полую вену, правого предсердия и желудочка и устанавливается в легочной артерии. В этой области происходит измерение температурной разницы до и после выброса и на основании полученных данных и принципах термического баланса сердца вычисляются основные показатели.

 • Модуль респираторной механики. Модуль респираторной механики измеряет поток, давление, газовый объем, цикл поток-объем, цикл давление-объем и другие параметры респираторной механики.
 • Стійка для модулів C90. Монітор пацієнта C90 дозволяє приєднувати стійку, яка забезпечує приєднання 8 додаткових модулів.

Монітор пацієнта С90 –найбільш потужні системи для проведення моніторингу серії С.

Основні
Виробник  Comen
Користувацькі характеристики
БрендCOMEN
МодельМодульний монітор С90
СтанНове
 • Ціна: Ціну уточнюйте