Кошик
270 відгуків
Встигни придбати за акційною ціноюХот скидки
ТОВАРИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380995416307
+380671488899
+380487830199
+380995416307

MyLab Сlass C

MyLab Сlass C

Ціну уточнюйте

Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн.

 • Під замовлення
 • Код: MyLab Сlass C
+380671488899
 • +380487830199
 • +380995416307
 • +380674633073
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
MyLab Сlass C
MyLab Сlass C
Ціну уточнюйте
Під замовлення
+380671488899
 • +380487830199
 • +380995416307
 • +380674633073
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

MyLab Сlass C

сучасні технології в одне торкання

MyLab Сlass C. Експертна ультразвукова система нового покоління: поєднання першокласних технічних характеристик з ультразвуковими технологіями нового покоління.

Інноваційні рішення від компанії Esaote

Такі фактори, як демографічна й економічна криза, збільшення відсотка хронічних захворювань, обмеженість бюджетів медичних установ, задають тон у розвитку медицини ХХІ століття. Для збереження якості, прийнятної ціни лікування і рентабельності просто необхідно впровадження найсучасніших діагностичних і лікувальних методик і технологій.

Відповідаючи на виклик часу, компанія Esaote розробила і впровадила у виробництво ряд інноваційних технологій для радіології та ультразвукової візуалізації. Яскравим прикладом медичного обладнання нового покоління є ультразвуковий апарат MyLab СlassC, в якому поєднуються технічні характеристики екстра-класу з інноваційними технологіями останнього покоління.

;

Ультразвуковий апарат нового покоління MyLabСlassC дає можливість індивідуально підходити до кожного пацієнта, до кожного клінічного випадку. Такий персоналізований підхід робить лікування більш ефективним, а кінцевий результат більш дієвим.

Профілактика – основа сучасної медичної допомоги, але, незважаючи на це, як показує статистика, 25% витрат охорони здоров'я припадати на останній рік життя пацієнта.

Інновації та технічні характеристики ультразвукового апарату MyLabСlassC дозволяють проводити поглиблені дослідження і ставити точний діагноз при скринінгових профілактичних дослідженнях, що дає можливість зберегти здоров'я і зменшити витрати на лікування.

Ультразвуковий апарат MyLabСlassC - зразок ефективності і продуктивності роботи сучасного висококласного медичного обладнання, що на практиці означає зниження частоти випадків неефективного лікування та госпіталізації, зменшення відсотків ускладнень і необов'язкових витрат.

Відкрий світ технічної досконалості та ергономіки з MyLabСlassC

Простота в експлуатації

Сьогодні, коли говорять про ультразвукових системах експертного класу, то мають на увазі не тільки високу якість зображення, високу продуктивність і інноваційні ультразвукові технології, але також простоту використання і легкість в щоденній практиці лікаря.

Робота ультразвукового апарату MyLab Class C базується на концепції «Складні технології з інтуїтивно зрозумілою системою управління». Одного погляду достатньо, щоб зрозуміти основні принципи і послідовність роботи на ультразвуковому апараті MyLab Class C.

Ергономічність

Хороші технічні характеристики не завжди означають великі габарити і стаціонарність. Особливий акцент компанією Esaote був зроблений на зменшення розмірів і ваги при поліпшеній ергономічності.

Це призвело до створення компактної і мобільної системи, яку можливо використовувати у всіх відділеннях, у тому числі в операційних та палатах інтенсивної терапії. Регулювання висоти і кута повороту контрольної панелі, екран на шарнірному маніпуляторі дозволяє досягти оптимального позиціонування при всіх типах ультразвукових досліджень.

Технологія Opti-Light

Оптимальне освітлення завжди було критичним фактором в ультразвукової візуалізації. Рідкокристалічний монітор (LCD), створений за технологіями нового покоління, дає якісне зображення незалежно від рівня освітлення. Крім того, в моніторах MyLabClassC використовується технологія Opti-Light.

Дана технологія, завдяки підсвічуванню позаду монітора, що дозволяє оператору співвідносити рівень освітленості в приміщенні з яскравістю монітора і при необхідності проводити корекцію одним натисканням на сенсорній панелі.

Сенсорний екран

Великий високоякісний сенсорний екран вдало розташований в найбільш зручному місці на контрольній панелі. На сенсорному екрані відображаються всі важливі параметри ультразвукових режимів, які коригуються простим натисненням.

Легкий універсальний спосіб приєднання MyLab до вашого комп'ютера

MyLabDesk відповідь компанії Esaote на вимоги користувача до простого і доступного способу архівування, перегляду і друку клінічних досліджень на персональному комп'ютері вдома, офісі, в дорозі. MyLabDesk забезпечує підвищену продуктивність і ефективність в рутинній роботі не тільки клінік і окремих відділень лікувального закладу, але приватного кабінету ультразвукової діагностики.

Експорт отриманих даних

На сьогоднішній день управління даними є важливим елементів у забезпеченні комфорту користувача і здоров'я пацієнта. Esaote пропонує ефективне рішення для всіх клінічних сфер і будь-якого обсягу: від окремих робочих станцій до складних комплексів модульної архітектури. Можливість приєднання ультразвукового апарату MyLabClassC до бездротової системи зв'язку дозволяє значно поліпшити показники управління отриманих даних.

Сучасні технології в одне торкання

Ультразвукові датчики iQ Probe

Головною ланкою в процесі ультразвукової візуалізації є датчик. Технології і матеріал, з якого створюють ультразвуковий датчик, є ключовим фактором в отриманні якісного зображення. Датчики компанії Esaote створені за технологією iQ є еталоном детектора, який використовується в сучасних ультразвукових апаратах.

Контрастна візуалізація (CnTI™)

Контрастна візуалізація CnTI від компанії Esaote являє собою революційну технологію, яка в комбінації з ультразвуковими контрастними препаратами останнього покоління, забезпечує винятковий клінічний результат за рахунок точного визначення мікробульбашок.

Низький акустичний тиск, що дозволяє збільшити час циркуляції мікробульбашок, що значно збільшує якість візуалізації кровотоку. Висока чутливість датчика, низький рівень шуму і артефактів дозволяють проводити точну візуалізацію і давати повну характеристику різних новоутворень. Крім того існує інструменти для кількісного визначення контрастних препаратів.

HD CFM і XFlow

Чутливість і роздільна здатність кольорового допплера є дуже важливою при оцінці кровотоку, особливо в дрібних судинах при незначній швидкості і обсязі. Технологія високочутливого допплерівського картування (HD CFM) допомагає користувачеві встановлювати правильні настоянки для отримання максимуму клінічної інформації.

У разі, коли в діагностичному процесі морфологічна інформація більш важлива, ніж гемодинамічні харктеристики, технологія XFlow забезпечує чітку візуалізацію з зменшеною кількістю артефактів, а також зменшує залежність допплерівського дослідження від кута розташування датчика.

Високочастотна візуалізація

Компанія Esaote є лідером у технологіях ультразвукової високочастотної ультразвукової візуалізації. Висока частота дозволяє досягти виключного рівня деталізації у всіх клінічних областях.

Ультразвукові датчики частотою 18 МГц, XView, MView, ElaXto, X4D, пакет «Всесвіт в міліметрі» - це лише декілька прикладів високочастотних технологій доступних на MyLabClassC. Клінічні результати просто дивовижні і відкривають нове поле для дослідження, а також піднімає ультразвук на новий, якісний рівень діагностики.

Технологія X4D

Інтелектуальний алгоритм в розширеному пакеті 3D/4D забезпечує інноваційний спосіб візуалізації ультразвукових зображень режимі 2D і дозволяє отримувати об'ємні зображення виняткової якості. Вимірювання довжини, площі, діаметра і кута при реконструкції обсягу в багатовимірному режимі забезпечує кількісний і якісний аналіз з можливість збереження отриманих даних в загальну базу.

RFQIMT&QAS

RFQAS (оцінка ригідності артерії) і RFQIMT (оцінка комплексу «інтима медіа») є частиною ексклюзивного пакету від компанії Esaote, на основі технології RF. Дані технології є провідними елементами в програмі Esaote «Діагностика і Попередження», яка націлена на раніше виявлення атеросклеротичних змін і серцево-судинних захворювань.

Точність, простота у використанні, візуалізація в режимі реального часу, детальний звіт і графічне відображення дозволяє клініцистам легко оцінювати ступінь різних змін при судинній патології, а також моніторити ефективність лікування.

Області дослідження базової конфігурації MyLabСlassC:

 • Загальна візуалізація (неонатологія, педіатрія, дослідження дорослих)
 • Дослідження абдомінальних органів
 • Урологія
 • Малоінвазивні втручання
 • Дослідження малих органів
 • Дослідження м'язово-скелетної системи
 • Судинні дослідження
 • Гінекологія
 • Акушерство
 • Кардіологія
Основні
Виробник  Esaote
Користувацькі характеристики
БрендEsaote
МодельMyLab Сlass C
СтанНове
 • Ціна: Ціну уточнюйте